0

CEE Security Partner Day v Budapešti

Tak nedávno jsem byl s kolegy z KPCS v Maďarsku na konferenci CEE Security Partner Day, kde přednášeli kolegové z Microsoftu a to dokonce z Black Belt týmu, který řeší security v Online službách Azure, atd..

Nemohu sice prezentovat některé věci, nicméně, abych nebyl příliš skoupí na informace tak vám sem poskytnu video, které je založené na blízké budoucnosti.

Svět se velmi rychle transformuje a je potřeba na to umět reagovat, bránit svá data a identity v internetu a možná toto může být jeden z důvodů proč přejít právě do Online služeb společnosti Microsoft a také jak nepodlehnout panice z nového zákona GDPR, který mluví o ochraně osobních a citlivých informací, kterými jsou myšleny i IP adresy a cookie z internetového prohlížeče.

Podívejte se na toto video a pokud to budete chtít vidět Live, pak budete muset na nějakou moji přednášku, kde budu něco podobného ukazovat naživo, bohužel jen ta detekce bude ve více konzolích místo jednoho krásného Microsoft CyberSecurity Centra, ale i tak je to obrovský pokrok, jelikož věci, které se vám děli už zvládnete velmi rychle a jednoduše odhalit.

Prosím posaďte se a vychutnejte si 5 minut budoucnosti v oblasti bezpečnosti

daniel.hejda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *